education service

” آموزش اجباری نیست، داوطلبانه است. بهبود نیز اجباری نیست و داوطلبانه اتفاق می افتد. اما برای بقا باید بیاموزیم.” پرفسور دمینگ

دغدغه سازمانهای یاد گیرنده، برای رشد خود و منابع انسانیشان، دسترسی به مدرسان خبره، خدمات آموزشی اثربخش، استفاده از شیوه های نوین آموزش و کسب مهارت آموزش پذیر است. این عوامل معیارهای بهین تدبیر برای طراحی و اجرای دوره های آموزشی است. آموزشها به دو صورت عمومی ( در محل شرکت بهین تدبیر) و اختصاصی (در محل سازمان های درخواست کننده) قابل برگزاری است.

مشاوران بهین تدبیر با انتخاب مدرسان زبده اقدام به برگزاری دوره های آموزشی می کند.  دوره ها طبق استانداردهای مشخص و روش اختصاصی بهین تدبیر برگزار می شود و نتایج نظر سنجی شرکت کنندگان بررسی، تحلیل و از طریق سایت بهین تدبیر اطلاع رسانی می شود.

همچنین بعنوان خدمتی نو و برای افزایش اعتماد مشتریان، اطلاعات گواهینامه های آموزشی و اطمینان از اصالت گواهینامه ها، پس از برگزاری دوره ها و ارزیابی نتایج آزمونها یا کار کلاسی شرکت کنندگان، برای شرکت کنندگان در دوره و کسانیکه دوره را با موفقیت به پایان رسانده اند، گواهینامه های مشخص ثبت و صادر شده و اطلاعات آن در سایت قابل جستجو و دسترسی است.

برای جستجوی اصالت گواهینامه ها، کافیست نام یا شماره ملی شرکت کننده را وارد کنید، تا به عنوان و شماره گواهینامه های صادر شده برای ایشان دسترسی پیدا کنید

متقاضیان شرکت در دوره های آموزشی عمومی (public) بهین تدبیر، کافیست پس از بررسی تقویم آموزشی بهین تدبیر و اطلاعات تکمیلی مندرج در پوستر هر دوره آموزشی، دوره ای آموزشی مورد نظر را انتخاب کرده، در فرم درخواست شرکت در دوره آموزشی ثبت و آن را به ادرس info@BehinTadbir.comایمیل یا به  BehinTadbirConsultant@ تلگرام کنند. دوره ها در فضایی راحت و آرام و با تعداد حداکثر 10 نفر برگزار می شود. تصاویر برگزاری دوره ها را در ادامه ببینید.

محل برگزاری این دوره ها در دفتر بهین تدبیر و در محدوده مرکزی شهر تهران، خارج از طرح ترافیک و با دسترسی مناسب به وسایل نقلیه عمومی و ایستگاه مترو است. مشاوران بهین تدبیر ( Behin Tadbir Consultants ) را در نقشه گوگل بیابید.

متقاضیان برگزاری دوره های آموزشی اختصاصی (in house) بهین تدبیر، کافیست فرم درخواست دوره آموزشی را تکمیل به ادرس info@BehinTadbir.com ایمیل یا به ID تلگرام BehinTadbirConsultant@  تلگرام کنند.

دانلود تقویم آموزشی 1396 بهین تدبیر

دانلود فرم درخواست دوره آموزشی

دانلود فرم شرکت در دوره آموزشی